İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Müşterek Avarya & York Anvers Kuralları

Deniz kazaları her zaman karşılaşılabilen bir durum. Bu kazalar genellikle küçük zararlara sebep olmuyor. Müşterek avarya ile bu zararlar yük sahibi ve gemi tarafından paylaştırılır. İstanbul Barosu deniz hukuku komisyonu, Müşterek Avarya & York Anvers Kuralları konulu programı düzenleyecek.

Deniz kazaları her zaman oluşabilen bir durum. Denizcilik şirketleri ve yük sahipleri bu kazalardan dolayı oluşabilecek zararlarını en aza indirebilmek için gemilerini ve yüklerini sigortalamayı tercih ederler. Gemi adamları olarak zarar durumunda sürecin nasıl işleyeceği ve uygulamaların nasıl olduğunu bilmek bizleri süreçte rahatlatacaktır. İstanbul Barosu Deniz Hukuku Komisyonu bir çok üniversiteden akademisyenlerle hazırladıkları programda müşterek avarya & York Anvers kuralları ve uygulamaları hakkında katılımcıları bilgilendirecekler.

Müşterek Avarya & York Anvers KurallarıMüşterek avarya & York Anvers kuralları ve uygulamaları hakkında daha fazla bilgi almak isteyen gemi adamları, kaptanlar, şirket DPA ve işletme müdürleri programa katılarak kendilerini geliştirebilirler. 17 Mayıs 2019 tarihinde,  13.45 – 17.30 saatleri arasında düzenlenecek program İstanbul Barosu konferans salonunda yapılacak.

Burayadaki bağlantıya tıklayarak program hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir Yorum Yapın

%d blogcu bunu beğendi: