İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İstanbul Barosu Deniz Hukuku Sempozyumu

Denizcilik kendine özgü kuralları olan bir meslek. Kendine özgü olan bu meslek kendi hukukunu da beraberinde getiriyor. İstanbul Barosu düzenlemiş olduğu Deniz Hukuku sempozyumu ile Deniz hukuku ile ilgilenen kişilerle bilgi paylaşımında bulunuyor.

Deniz Hukuku, denizcilere eğitim hayatlarında ders olarak veriliyor ancak, genel olarak bu bilgi sözleşmeler hakkında genel bir bilgi olarak kalıyor ve pek önemsenmeyen bir ders olarak kalıyor. Denizcilerin kendilerini geliştirmek, içerisine düşecekleri durumu etraflıca değerlendirebilmeleri için deniz hukuku konusunda kendilerini geliştirmeleri gerekiyor.

Bu bağlamda İstanbul Barosu‘nun yapmış olduğu bu gibi seminerler ve sempozyumlara katılmak mesleki anlamda kendimizi geliştirmemiz için önemli. 

Pandemi şartlarında seminer ve sempozyumlara katılım zor olmasından dolayı çevrimiçi etkinlikler çok önemli. İstanbul Barosu, düzenlemiş olduğu Deniz Hukuku sempozyumunu sosyal medya hesaplarından herkese açık bir şekilde paylaşmıştır. Aşağıda paylaşmış olduğumuz videodan değerli akademisyenler ve avukatlardan deniz hukuku sempozyumunu izleyerek kendinizi deniz hukuku alanında geliştirebilirsiniz.

Yine bir diğer seminer ise kombine taşımalar hakkında yapılan yayını aşağıda izleyebilirsiniz.

Aşağıdaki yorumlar bölümünden konu ile ilgili görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir Yorum Yapın

%d blogcu bunu beğendi: