İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Gemilerde İş İlanları Artık DTO Sitesinde

Gemi adamı ilanları, denizde çalışmak isteyenlerin karşısına mutlaka çıkmıştır. Gemide iş arayanlar bize de sıkça bu konu hakkında yazmakta. Bu yazımızda gemi iş ilanlarını nasıl bulacağınızı anlatıyoruz. Gemilerde iş ilanları artık DTO sitesinde bulunabilir.

Denizcilik, yüksek maaş getirisi sebebiyle oldukça ilgi gören bir meslek. Bu sebeple kariyer planlaması yapan gençlerden farklı sektörlerde tecrübe edinmiş kişilere kadar herkes denizci olmak için kurs merkezleri veya üniversitelerde eğitim alıyorlar. Bu kişilerden bazıları da dolandırıcıların veya simsarların kurbanı oluyorlar. GemiAdamları.Org olarak bize de çok sayıda iş başvurusu geliyor ancak, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’ndan gerekli izinlerimiz olmadığı için bu konuda takipçilerimize yardımcı olamıyoruz.

Gemilerde İş İlanları Artık DTO Sitesinde

Denizciliğe yeni başlayan gemi adamları gibi sektörde iş veren rolünde olan şirketler de kimi zaman personel bulmakta zorlanabiliyor. IMEAK Deniz Ticaret Odası ve İŞKUR arasında 2017 yılında imzalanan bir protokol ile DTO bünyesinde İŞKUR Hizmet Noktası kuruldu.

Bu protokolle birlikte artık gemilerde iş arayan kişiler DTO internet sitesinden gemi adamı ilanları da dahil olmak üzere  pek çok iş ilanına ulaşabilir. Gemilerde iş ilanları için buradaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Sitede sadece gemi adamı iş ilanları değil, engelli büro personeli, kalite ve otomasyon mühendisi, gemici, yağcı, çarkçıbaşı, depo elemanı, şoför gibi çok çeşitli pozisyonlarda personel ihtiyaçları yayımlanmakta.

Aşağıdaki yorumlar bölümünden bizlere bu konudaki yorumlarınızı iletebilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir Yorum Yapın

%d blogcu bunu beğendi: