İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Gemi Adamlarının Çalışma Şartlarından Memnuniyeti

Yaklaşık bir yıl öncesinde gemi adamlarının çalışma şartlarından memnuniyeti isimli bir anket yapmıştık. Bu anket ile çalışan denizci arkadaşlarımızın mesleğinden ve çalışma ortamlarından ne kadar memnun olduklarını ölçmeye çalıştık. Başarılı sonuçlar elde etmek için katılımı arttırmaya çalıştık ve bunun için denizcilik ile ilgili olan sosyal medya gruplarından bu anketi paylaşmalarını istedik. Paylaşanlar olduğu gibi sessiz kalmayı tercih edenler de oldu. Ankete katılanların çoğunluğu erkek denizcilerden ve neredeyse tüm rütbelerden ve gemi türlerinden oldu.Gemi Adamlarının Çalışma Şartlarından Memnuniyeti Gün itibarı ile katılım 80 kişi ile gerçekleşti ancak, ankete katılım açık ve sonuçlar otomatik olarak güncellenecek şekilde ayarlandı. MLC 2006 gereklerinin, denizcilik şirketlerinin ve MLC insurance şirketlerinin uygulamaları konusunda da fikir vereceği kanısındayız.

Sunum, interaktif bir şekilde oluşturuldu. Dolayısı ile ankete katılım arttıkça sunum içerisindeki oranlar da değişecektir. Çeşitli zamanlarda tekrar kontrol etmeniz, güncel bilgilere ulaşmanız açısından faydalı olacaktır.

Ankete katılmak için buradaki bağlantıya tıklayarak, açılan formdan katılım sağlayabilirsiniz.

GemiAdamlari.org olarak bilginin açık dolaşımı ve özgürlüklerden yanayız. Bu sebeple standart fikri mülkiyet haklarını her zaman daha esnek şekilde ele aldık. Aşağıdaki kurallara uyduğunuz takdirde GemiAdamlari.org adresinde yayınlanan içeriği bir başka sitede veya mecrada yayınlayabilirsiniz.

  1. İçeriğin altında, orijinal içeriğe doğrudan bir bağlantı verilmelidir (aktif, tıklanabilir bağlantı). Bunu yapmak çok kolay.
  2. Eğer içerikte bir değişiklik yapıldıysa bu okuyucuya açıkca bildirilmeli.
  3. Eğer içeriği değiştirmiş ekleme, çıkartma yapmışsanız dahi aynı lisans ile özgürce dağıtabilirsiniz.
  4. Türkiye’de pek fazla yaygınlaşmayan Creative Commons BY-NC-SA ile lisanslandığını düşünebilirsiniz.

Gemi Adamlarının Çalışma Şartlarından Memnuniyeti

İlk yorum yapan siz olun

Bir Yorum Yapın

%d blogcu bunu beğendi: