İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Denizcilik Alanında Siber Güvenlik

Siber güvenlik, giderek önem kazanan bir konu. Denizcilik alanında siber güvenlik ise nispeten pek bilinmeyen, önemsenmeyen bir konu. Günümüzde gemi bilgisayarlarında hala antivirüs yazılımı kullanmayan şirketler bile var.

Deniz Ticaret Odası, Denizcilik Alanında Siber Güvenlik başlıklı online bir seminer düzenlemekte. 27.01.2021 tarihinde ve saat 14.00’da düzenlenecek eğitime buradaki bağlantıya tıklayarak (DTO Eğitim Seminer bölümü) ücretsiz kayıt olabilirsiniz.

“Denizcilik Alanında Siber Güvenlik ” konulu eğitim, Piri Reis Üniversitesi öğretim üyeleri Dr. Öğr. Üyesi Murat Selçuk SOLMAZ ve Dr. Öğr. Üyesi Ali Cem KUZU tarafından, 27 Ocak 2021 Çarşamba günü, 14:00-16:00 saatleri arasında, uzaktan erişim sistemi (Zoom) üzerinden yapılacak.

Katılımın ücretsiz olarak gerçekleştirilebileceği webinar kayıt formu doldurulduktan sonra buradaki bağlantıdan erişilebilir.

Meeting ID: 873 0828 3719
Passcode: 751675

Ücretsiz webinar’a katılarak kendinizi bilgi açısından geliştirme fırsatı elde edebilirsiniz. Hem kendi bilişim güvenliği hem de geminin teknolojik emniyeti açısından sizlerde fayda yaratabilir. Bu konu çok üst düzey bir deneyim gerektiriyor gibi düşünmemek gerekiyor. Basit adımlarla işinizin sorunsuz yürümesini sağlayabilirsiniz. 

 Aşağıdaki yorumlar bölümünden bizlerle konu hakkındaki görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir Yorum Yapın

%d blogcu bunu beğendi: