İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Deniz ve Deniz Yaşamı Fotoğrafları

Kültür ve sanat kategorimizin ikinci bölümü ile karşınızdayız. Bu yazımızda fotoğraf sanatçısı Dave Sandford’ın eşsiz deniz ve deniz yaşamı fotoğrafları hakında konuşacağız.

Deniz ve Deniz Yaşamı Fotoğrafları

Gemide geçirdiğimiz günlük yaşamlarımızda, denizci olmayan insanların kolaylıkla göremeyeceği doğa olaylarına şahitlik yapıyoruz. Bunlar gerek deniz canlıları olsun gerekse doğa olayları olsun fotoğraf için gerekli ekipmanlarımız ve zamanımız olmadığı için kayıt altına almakta zorlanıyoruz. Tabii bununla birlikte fotoğrafçılık konusunda teknik bilgiye de pek çoğumuz sahip olamıyoruz. Elimizdeki mevcut telefonlarla bir takım fotoğraf ve video çekimleri yapmakla yetiniyoruz.

Fotoğraf sanatçısı Dave Sandford, 21 yıl boyunca NBA, NHL gibi spor karşılaşmalarında profesyonel fotoğrafçılık yapmış. Daha sonra deniz ve deniz yaşamına yoğunluk vermiş ve çok güzel bir koleksiyon ortaya çıkartmış. Fotoğraflar oldukça ilham verici ve estetik. Bulunduğunuz mekânlarda görmek isteyeceğiniz türden tablolar.

Sanatçının bağlantıdaki websitesi üzerinden isterseniz çekmiş olduğu fotoğrafların baskı veya çerçeveli baskı halinde satın alımını gerçekleştirebiliyorsunuz. Baskı türü, boyutu gibi bazı seçeneklere göre fiyatta değişmeler söz konusu. Ev veya kafe dekorasyonu yapacaksanız ve deniz yaşamı ile ilgili öğeler bulundurmak istiyorsanız mutlaka aklınızda bulunması gereken seçeneklerden birisi olmalı.

Aşağıda fotoğraf sanatçısı Dave Sandford’un çalışmalarından bazılarını bulabilirsiniz. İlgili fotoğrafa tıkladığınızda fotoğrafla ilgili daha detaylı bilgiye ulaşabileceğiniz sayfaya gidebilirsiniz. Ayrıca buradaki bağlantıya tıklayarak da Liquid Mountains isimli 2018 yılı takvimini satın alabilirsiniz. Fotoğraflar hakkındaki görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

Deniz ve Deniz Yaşamı Fotoğrafları Dave Stanford
Blue Phoenix by Dave Sandford
The The Sandman by Dave Stanford Deniz ve Deniz Yaşamı Fotoğrafları
The Sandman by Dave Sandford
Optic Rouge, Deniz ve Deniz Yaşamı Fotoğrafları Dave Stanford
Optic Rouge
Eerie Erie By Dave Stanford, Deniz ve Deniz Yaşamı Fotoğrafları
Eerie Erie By Dave Sandford
Cosley Bros. by Dave Stanford Deniz ve Deniz Yaşamı Fotoğrafları
Cosley Bros. by Dave Sandford
Legion of Doom by Dave Stanford Deniz ve Deniz Yaşamı Fotoğrafları, Dalga
Legion of Doom by Dave Sandford

İlk yorum yapan siz olun

Bir Yorum Yapın

%d blogcu bunu beğendi: